1
2

Grupa 1

Zapraszamy do galerii foto z Mikołajek i zabawy karnawałowej w grupie I.

Przedstawiamy Państwu materiały foto z Zabawy Mikołajkowej 2018.

Przedstawiamy Państwu materiały foto z Zabawy Karnawałowej 2018.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zabawy KARNAWAŁOWEJ 2016...

Do Żłobka "Krasnal" kolejny raz zawitał długo wyczekiwany gość - Mikuś zwany Świętym Mikołajem. Zabawa była pyszna i nawet najmłodsi dzielnie w niej uczestniczyli. Żal było żegnać się z Mikołajem.

5 grudnia 2014 r. do Żłobka "Krasnal" zawitał długo wyczekiwany gość, czyli Mikołaj z pomocnikami i prezentami. Zabawa była pyszna i nawet najmłodsi dzielnie w niej uczestniczyli. Żal było żegnać się z Mikołajem.

Jednak Mikuś obiecał, że za rok znowu nas odwiedzi, ponieważ wszystkie dzieci z naszego żłobka były kochane. Będziemy na niego cierpliwie czekać.

 

Jak co roku do "Krasnala" zawitał Mikołaj. Zabawa była przednia a wokół Mikołaja zebrała się gromadka Małych Mikołajków. Były tańce i zabawy, a dla zapewnienia dobrej kondycji opiekunowie wraz z rodzicami przygotowali poczęstunek.

Łakocie były pyszne. Dzieci już czekają na kolejne spotkanie z Mikołajem.

 

Grupa najmłodszych Gapciów zaprosiła swoich rodziców i dziadków do wspólnego strojenia choinki i kolędowania. Drzewko zostało pięknie przystrojone przez dzieci, którym pomagali rodzice. Potem zjawił się Mikołaj z pomocnikami i rozdawał prezenty. 

A potem……było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pianina w wykonaniu starszego kolegi Dawida Olczaka i Pana Krzysztofa Grabowskiego. Było cudownie i prawdziwie rodzinnie. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy".