1
2

Wszystkim Matkom, Mateńkom Żłobkowiaki z "Krasnala" życzą Mędrkowie

Grupa 4

Miło nam poinformować, że nasze Krasnale z grupy IV zdobyły specjalną nagrodę w konkursie p.n. "Mój przyjaciel Mikołaj" zorganizowanym przez RCK w Kołobrzegu.

Zapraszamy do galerii foto z Mikołajek i zabawy karnawałowej w grupie IV.

Przedstawiamy Państwu materiały foto z Zabawy Karnawałowej 2018.

W środę grupa Mędrków odwiedziła dzieci w Przedszkolu Miejskim Nr 8. Przedszkolaki zaprezentowały się w inscenizacji "Calineczki" Były piękne stroje a prezentacja postaci iście aktorska. Małym "aktorom", "reżyserowi" i scenografom wielkie podziękowania i wyrazy uznania.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zabawy KARNAWAŁOWEJ 2016...

21 listopada na zaproszenie przedszkolaków z ósemki grupa "Mędrków" uczestniczyła w balu jesiennym. Dzieci przywitała Pani Jesień, po czym była wspaniała zabawa. Były konkursy i poczęstunek. Na koniec Pani Jesień obdarowała żłobkowiaków koszem pełnym jesiennych darów - jabłek.

Dla żłobkowiaków taka wyprawa to prawdziwe wyzwanie, bo trzeba pokonać kilka ulic. Mędrki spisały się na medal. Grupa wędrujących maluchów wzbudziła zaciekawienie przechodniów i kierowców, którzy chętnie się zatrzymywali i odpowiadali na pozdrowienia.

 

Przedszkolaki z Ósemki zaprosiły swoich młodszych kolegów na spektakl pt. "Jaś i Małgosia". Przygotowania trwały już od rana, bo dla żłobkowiaków wyjście z wizytą to duża frajda ale i nie mały wyczyn.

Do pokonania była bowiem spora trasa. Dzieciaczki dzielnie ją pokonały i z zadowoleniem i ogromną ciekawością śledziły losy bohaterów. Był Jaś i Małgosia, Wilk i Czarownica - emocji było co niemiara.